अस्ट्रेलियामा नेपाली विद्यार्थी बिच हा’नाहा’न ( भिडियो )

भिडियो समाचार

अष्ट्रेलिया

अस्ट्रेलियामा नेपाली विद्यार्थी बिच झ’ग’डा हुँदा हा’त हा’ला’हा’ल भएको छ । नेपालीहरूको नयाँ वर्ष २०७८ सालको साँझको समयमा दुई समूह बिच झ’ड’प र तो’ड’फो’ड भइरहेको भिडियोमा देख्न सकिन्छ । उक्त भिडियोमा र’क्सि’ले मा’तेको अवस्थामा नेपाली विद्यार्थीहरू ल’डा’ई गरिरहेको देखिन्छ ।भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोला।

थप समाचार -भारतको राजधानी दिल्लीमा प्रहरीका एक ज’वानलाई गु’ण्डा’हरूले बे’स्स’री कु’ट’पि’ट गरेको भिडियो सार्वजनिक भएको छ । ब’र्दी लगाएका ज’वान गु’ण्डा’हरूका अगाडि नि’री’ह देखिएका छन् । ती क’न्स्टे’ब’ललाई गु’ण्डा’ह’रूले ’अश्ली’ल गा’ली पनि गरेका थिए ।

उनी यो राम्रो भइरहेको छैन भन्छन् । कु’ट’पि’ट गर्ने आ’रो’पि’त’हरू चाहिँ तैंले र’क्सी पि’एको छ’स् भन्दै प्रहरीलाई दु’र्व्य’व’हा’र गर्छन् । सामाजिक सञ्जालमा भाइरल ब’नि’रहेको भिडियोमा अर्का प्रहरी पनि देखिन्छन् र उनी कु’ट’पि’ट गर्नेहरूलाई पछाडि ता’न्न को’शि’श गरिरहेको देखिन्छ ।

<iframe width=”727″ height=”409″ src=”https://www.youtube.com/embed/wDdDEFHzwtE” title=”YouTube video player” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>