भिडियो

२ करोडको लागि सालिकरामकाे यस्तो अवस्था बारे पुण्य गाैतमको यस्तो ड रलाग्दो खुलाशा – भिडियो हेर्नुस्

सालिकराम प्रकरणमा तातिरहेकाे नेपालकाे अवस्थामा अर्काको बिषयमै बोलेर भाइरल भएका पुण्ण गाैतमले पनि आफ्नो धारणा फेसबुक तथा यूट्यूव मार्फत यसरी पोखेका छन् । उनकाे भनाइ अनुसार २ करोड रकमको लागि सालिकरामको ह त्या गरिएकाे उनकाे भनाइ छ । उनले अगाडि भनेका छनः मर्नु अगाडि नै होटल भित्रै लेखिएको स्क्रिप्ट पढ्न लगाएर तस्करीले सालिकरामलाइ झु ण्डाएको समेतको खुलाशा गर्दै भिडियो सार्वजनिक गरेका छन् ।

सालिकराम प्रकरणमा तातिरहेकाे नेपालकाे अवस्थामा अर्काको बिषयमै बोलेर भाइरल भएका पुण्ण गाैतमले पनि आफ्नो धारणा फेसबुक तथा यूट्यूव मार्फत यसरी पोखेका छन् । उनकाे भनाइ अनुसार २ करोड रकमको लागि सालिकरामको ह त्या गरिएकाे उनकाे भनाइ छ । उनले अगाडि भनेका छनः मर्नु अगाडि नै होटल भित्रै लेखिएको स्क्रिप्ट पढ्न लगाएर तस्करीले सालिकरामलाइ झु ण्डाएको समेतको खुलाशा गर्दै भिडियो सार्वजनिक गरेका छन् ।

Related Articles

Back to top button
Close